درباره ما

کارخانه تولید ماشین آلات کشاورزی سورین صنعت

کارخانه تولید ماشین آلات کشاورزی سیاه پلو با بیش از پنجاه سال سابقه در صنعت کشاورزی

یکی از اولین واحدهای تولید ادوات کشاورزی در جنوب ایران

کارخانه تولید ادوات کشاورزی سیاه پلو به عنوان یکی از اولین واحدهای تولید ادوات کشاورزی در جنوب ایران فعالیت خود را از سال 1344 آغاز نموده است.

تولید ماشین آلات با سطح بالایی از استاندارد و کیفیت

ارتباط کارکنان مجرب با ماشین آلات پیشرفته و مواد خام با کیفیت ، منجر به یک ترکیب ایده آل برای تولید ماشین آلات با سطح بالایی از استاندارد و کیفیت شده است.

تولید محصولات جدید همگام با صنعت و تکنولوژی اروپا

با توجه به موقعیت جغرافیایی و شیوه های نوین صنعت کشاورزی ، به ویژه مکانیزاسیون ، تیم مهندسی کارخانه اقدام به تولید محصولات جدید همگام با صنعت و تکنولوژی اروپا نموده است.

معرفی شرکت

کارخانه تولید ماشین آلات کشاورزی سیاه پلو به عنوان یکی از اولین واحدهای تولید ادوات کشاورزی در جنوب ایران ، فعالیت خود را از سال 1344 با اخذ پروانه ی بهره برداری به شماره ص 5 ردیف 1344/10/18-9 از وزارت صنایع وقت ایران آغاز نموده است.

محصولات این واحد تولیدی به سه دسته : دیسک های آفست کششی و سوارشونده(در سه نوع) و ادوات خاک ورزی مانند زیرشکن و تریلرهای کشاورزی با ظرفیت خالص 3/5 الی 18 تن تقسم بندی می شوند.

با توجه به موقعیت جغرافیایی و شیوه های نوین صنعت کشاورزی ف به ویزه مکانیزاسیون ، تیم مهندسی کارخانه اقدام به تولید محصولات جدید همگام با صنعت و تکنولوژی اروپا نموده است.

بدین منظور این کارخانه برخی مواد اولیه خط تولید را از سال 2008 میلادی از کشورهای ایتالیا و فرانسه وارد نموده، همچنین در این راستا تمام ماشین آلات خط تولید را مطابق آخرین استانداردهای اروپا به روز رسانی کرده است.

از این رو ارتباط کارکنان مجرب با ماشین آلات پیشرفته و مواد خام با کیفیت ، منجر به یک ترکیب ایده آل برای تولید ماشین آلات با سطح بالایی از استاندارد و کیفیت شده است. در طی چهار سال اخیر ، کارخانه دوازده نوع ماشین آلات کشاورزی مکانیزه شده را طراحی و ساخته است.

دانلود کاتالوگ محصولات